Інформатизація управління логістичними системами

Розглядається стратегічна роль інформаційних технологій, аналізуються результати досліджень інформаційних систем вітчизняних підприємств, пропонується інформаційна модель логістичної системи, містяться рекомендації щодо втілення запропонованих принципів побудови інформаційних систем підприємств. The strategic role of information technology is shown. The result of research of information systems Ukraine enterprises are analyses, information model of logistics system is created and recommendations of implementation principles of creation information systems in enterprises are considered.

Чорнописька Н. В. Інформатизація управління логістичними системами / Н. В. Чорнописька, І. Є. Матвій, І. В. Марценюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 411–419. – Бібліографія: 7 назв.