Моніторинг процесів утворення заборгованості - логістична функція в менеджменті суб’єктів енергетичного ринку

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обгрунтовується необхідність моделювання, аналіз та прогнозування товарно-фінансових потоків енергетичного ринку. Розглядається система моніторингу процесів утворення взаємної заборгованості, основні аспекти її функціонування. The necessity of modeling, analysis and forecasting of good-financial flows of the power market is proved. The system of monitoring of processes of formation of mutual debts, basic aspects of its functioning is considered.

Недін І. В. оніторинг процесів утворення заборгованості - логістична функція в менеджменті суб’єктів енергетичного ринку / І. В. Недін, В. В. Рижов, О. С. Чередніченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 304–307. – Бібліографія: 10 назв.