Імітаційне моделювання сейсмоселектора

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто принцип роботи і блок-схему селектора сейсмічних подій для автоматичних пристроїв сейсмологічних станцій. Обґрунтовано вибір середовища для моделювання. Наведені результати імітаційного візуального моделювання. The article deals with the work principles and the block scheme of the seismic actions selector for automated devices of seismological stations. The sphere modeling selection has been substantiated. The results of visual imitation modeling has been presented.

імітація, аналогова реєстрація, сейсмологія, сейсмометричний канал, блок-схема, компаратор, детектор, інтегратор, simulation, analog registration, seismology, seysmometrychnyy channel block scheme comparator detector, integrator

Струк Є.Імітаційне моделювання сейсмоселектора / Є. Струк, А. Туз // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 672 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 167-170. – Бібліографія: 7 назв.