2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Викладено метод розрахунку перехідних процесів у лінійних стаціонарних електричних колах, який ґрунтується на описі цих процесів інтегральними рівняннями й розв’язуванні рівнянь класичним методом.
The method of linear electrical circuits transients calculation based on classical approach a problem of integral equations solving has deen developed.

Фільц Р. В. Метод розрахунку перехідних процесів у лінійних колах з постійними параметрами за інтегральними рівняннями / Р. В. Фільц // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 137–145.