Розвиток логістики в умовах е-економіки

Висвітлено основні аспекти розвитку Е-логістики в умовах Нової економіки на основі рівнів розвитку, в яких ключову позицію займають логістичні оператори. Розглянуто сучасні інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) в дистрибуційній логістиці, зокрема електронний обмін даними, електронний переказ грошових коштів тощо. Розкрито діяльність логістичних операторів в напрямку сучасних інформаційних технологій у Новій економіці. The basic aspects of E-logistic development in the conditions of the New economy on the levels development basis, in which key position is occupied by logistic operators are reflected. Modern of informatively-communications technologies ( ICT ) in distribution logistic, in particular electronic exchange by information, electronic transfer of monies costs and so on are considered. Activity of logistic operators in the direction of modern informations technologies in the New economy is exposed.

Чухрай Н. І. Розвиток логістики в умовах е-економіки / Н. І. Чухрай, О. Б. Гірна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 623 : Логістика. – С. 272–278. – Бібліографія: 11 назв.