Облік електричної енергії - концепція та технічні вимоги

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У цій статті розглянуто основні положення концепції побудови автоматизованих систем обліку електроенергії в умовах енергоринку, а також технічні вимоги до автоматизованих систем обліку електроенергії і їх засобів. In this article the main statements of the concept of automated electricity metering systems construction in the market conditions as well as technical requirements to automated electricity metering systems and their tools are reviewed.

Гриценко A. B. Облік електричної енергії - концепція та технічні вимоги / А. В. Гриценко, А. В. Праховник, В. І. Прокопець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 234–240.