2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто принцип роботи і досліджено перетворювачів число-імпульсних кодів для функцій двійкового логарифмів. Перетворювачі створені на основі нагромаджуючих суматорів із використанням імпульсних зворотних зв'язків та принципу змінної розрядчості,що дозволяє розширити їх динамічний діапазон.
The article deals with the work principle of number-pulse code converters for realizing the binary and decimal logarithmic functions and their metrological characteristics. Converters are designed on the base of counter-type adders with pulse feedback and use the bits variability principle for expanding their dynamic range.

Баран Р. Число-імпульсні перетворювачі для реалізації функцій двійкового і десяткового логарифмів / Р. Баран, О. Вітер, В. Максимович // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 33–37.