Навчання студентів-економістів англійському діалогічному мовленню

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто проблему формування навичок англійського діалогічного мовлення студентів-економістів. Рекомендуються методи формування навичок. Вказано на роль ділових ігр у навчанні діалогічного мовлення. In the article, the authors consider the problem of formation of English oral communication skills of students and try to solve it. The methods of forming skills are recommended. The role of role-plays in teaching oral communication is indicated.

діалог, діалогічне мовлення, уміння спілкуватись, комунікативна компетенція, комунікативна функція, фраза, dialogue, oral communication, communication skills, communicative function, phrase

Орищин І. С. Навчання студентів-економістів англійському діалогічному мовленню / І. С. Орищин, О. Л. Цубова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2013. – № 767 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 389–393.– Бібліографія: 8 назв.