2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

З впровадженням в експлуатацію потужних нелінійних навантажень перевіреною інженерною практикою є попередній аналіз впливу цих навантажень на промислові системи електропостачання шляхом моделювання гармонічних явищ на стадії проектування. Розглянуто особливості моделювання змінних гармонік, що дає змогу розпізнати потенційно шкідливі резонанси чи інші негативні прояви гармонік в електричній мережі.
When large harmonic producing loads are commissioned it is proved engineering practice to analyze the impact on the industrial power supply system by performing harmonic phenomena modeling at the design stage. The paper describes simulation features of timevarying harmonics, that can identify any potentially harmful resonances or other undesirable harmonic events in the electrical network.

Варецький Ю. О. Моделювання гармонічних режимів у системах електропостачання промислових підприємств / Ю. О. Варецький, Т. І. Наконечний // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 25–30.