Застосування феритів в багатофункціональних сенсорах

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Створено і досліджено багатофункціональні сенсори для вимірювання індукції магнітного поля, температури і потужності НВЧ-випромінювання. Застосування як чутливих елементів Mn-Zn- і Li-Tï- феритів разом з напівпровідниками дало змогу підвищити чутливість, розширити функціональні можливості сенсорів, а також діапазони вимірювань фізичних величин.
Multifunctional sensors for measure of magnetic field induction, temperature and power of HHF - radiation are worked out and investigated. The use of Mn-Znand Li-Ti- ferrites with semiconductors as sensual sensor elements permitted to increase the sensitiveness, expends the functional possibility of sensors and measurement ranges of physical values.

Застосування феритів в багатофункціональних сенсорах / С. І. Ющук, С. О. Юр’єв, Л. М. Ракобовчук, С. С. Варшава // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 454 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. — С. 19–24.