Вплив сект та новітніх релігійних організацій на свідомість українського народу

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Аналізується негативний характер впливу сект та новітніх релігійних об`єднань на свідомість та громадянську позіцію українського народу в сучасний період національного державотворення. This article represents negative impast of sects and new religious on consciousness and communities positions of Ukrainian nation in modern of state.

Волинець О. Вплив сект та новітніх релігійних організацій на свідомість українського народу / О. Волинець // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – Випуск 21. – С. 62–65. – Бібліографія: 8 назв.