Осоливості побудови підсистеми збирання , попередньої обробки та збереження медичних даних

Thumbnail Image

Проаналізовано типи медичних даних, розроблено структуру підсистеми збирання, попередньої обробки та збереження даних та розглянуто основні етапи підготовки інформації до запису в сховище даних. In this article medical data types were analyzed, gathering, preprocessing subsystems and storage was developed. Main steps of data preparation for storing in Data warehouse were described.

Батюк А. Осоливості побудови підсистеми збирання, попередньої обробки та збереження медичних даних / А. Батюк, С. Пилипчук, І. Цмоць // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 663 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 138-143. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review