Історія становлення українського географічного словникарства

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розвиток українського географічного словникарства розглядається у зв’язку зі становленням наукової термінології. Виділені та проаналізовані особливості окремих його етапів: а) друга половина ХІХ ст. - початок ХХ ст.; б) 20-30-ті роки ХХ ст.; в) 50-60-ті роки ХХ ст.; г) сучасний етап.
The development of Ukrainian geographical dictionary Compilation has been considered due to the establishment of scientific terminology. Pecuiiarities of its specific stages have been singled out and analyzed: a) the second half o f the XIX-th and the beginning of the XX-th Century; b) the 20-30-s of the XX-th Century; c) the 5Ö-6Ö-S of the XX-th Century; d) present-day.

Влах М. Історія становлення українського географічного словникарства / Мирослава Влах // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 410–414. — (Термінологія гуманітарних знань).