Політична еліта в суспільстві, що трансформується

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто деякі теоретико-методологічні підходи сучасного елітизму. Наведена ипологія політичних еліт і їхня характеристика. Обґрунтовано підвищення значення політичної еліти в умовах демократичного транзиту. Проаналізовано особливості формування та функціонування української політичної еліти на сучасному етапі. The theoretic-methodologicals characteristics of the odern elitism are examined in this article. Typology of the political elites and its characteristic are given. The increase of the role political elites in terms of the democratic transit is substantiated. Peculiarities of formation and functionaries of the Ukrainian political elites at modern level are analyzed.

Амельченко О. Політична еліта в суспільстві, що трансформується / Олександр Амельченко // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 3–7. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review