Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наводяться результати досліджень розмірів та дисперсності частинок латексів на основі полівінілпіролідону (ПВП). Встановлено, що при певних концентраційних та температурних параметрах утворюються монодисперсні латекси. The results of investigations the dimension and the dispersity of the latex parts on the base of polyvinylpyrrolidone (PVP) are given. It was established, than some concentrations and temperaturions parameters are generated the monodispersity latexes. Останнім часом синтетичні латекси знаходять широке застосування.

Дослідження розмірів та дисперсності частинок полівінілпіролідонвмісних латексів / А. Б. Годій, В. Є. Левицький, О. В. Суберляк, Р. Л. Лещак // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 78–80. – Бібліографія: 3 назви.