Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано методику оптимізації режимів гарячого пресування, що дає змогу визначити момент часу, в який послаблюється тиск преса без підняття плит, та визначення коефіцієнтів, що задають цю діаграму пресування. Проаналізовано вплив таких режимів пресування на тиск парогазової суміші в плиті. Method of optimisation of hot-pressing conditions is proposed, which is able to determine the time of pressure decreasing without lifting of press plates and also to calculate the coefficients that define the given diagram of pressing. An influence of pressing conditions on pressure of gas-vapour mixture in plate has been analysed.

гаряче пресування, деревностружковий пакет

Петрів О. М. Оптимізація технологічного процесу гарячого пресування деревностружкового пакета / О. М. Петрів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 279-283. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review