Розглянуто метод регуляризації Тихонова в застосуванні до інтегрального рівняння Фредгольма першого роду, що виникає під час вимірювання розподілу розмірів частинок порошкоподібних матеріалів. Подано статистичні характеристики стійкості одержаних результатів. The Tichonov regularization method applied to Fredholm equation of first kind which appears during particles size distribution measurement is considered. Statistical characteristics of stability of obtained results are revealed.

Голдак А. Я. Метод регуляризації Тихонова під час моделювання вимірювання розподілу розмірів порошкоподібних матеріалів / А. Я. Голдак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 558 : Електроніка. – С. 123–128. – Бібліографія: 7 назв.