Національний медіа-простір глобалізації: прийоми боротьби та правила захисту

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються проблеми національного медіа-простору в умовах глобалізації. Проведені паралелі з досвідом роботи європейських країн в інформаційній сфері. The article is devoted to the problems of national media space in the conditions of globalization. The comparison with experience of the European countries in this field is stated in the article.

Малик І. Національний медіа-простір глобалізації: прийоми боротьби та правила захисту / І. Малик // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – Випуск 21. – С. 122–127. – Бібліографія: 12 назв.