Перший захист подвійних німецько-українських дипломів геодезистами-магістрами

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто успішний етап захисту магістерсь- ких кваліфікаційних робіт п’ятьох українських магістрантів-геодезистів Львівської політехніки, виконаних в Університеті прикладних наук “Вища школа Нойбранденбурґ” (Німеччина) в 2016 р. у межах українсько-німецької співпраці за угодою про подвійні дипломи. Рассмотрено успешный этап защиты пятью украинскими магистрами-геодезистами Львовской политехники магистерских квалификационных работ, выполненных в Университете прикладных наук “Высшая школа Нойбранденбург” (Германия) в 2016 г. в рамках украинско-немецкого сотрудничества соглашению о двойных дипломах. Considered defense of master theses fi ve Ukrainian masters surveyors from Lviv Polytechnic National University, performed at the University of Applied Sciences “High School Neubrandenburg” Germany in 2016 as part of Ukrainian-German cooperation under a double diplomas.

міжнародна наукова співпраця, подвійний диплом, геодезична конференція, підвищення кваліфікації, обмін досвідом

Перший захист подвійних німецько-українських дипломів геодезистами-магістрами / К. Третяк, І. Тревого, С. Савчук, В. Задорожний // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – Випуск 2 (32). – С. 51–53.