До питання формування механізму розвитку підприємства

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто питання формування економічного механізму управління розвитком підприємства. Основними його рисами є гармонійне поєднання інтересів підприємства та інших суб’єктів господарської діяльності, держави і суспільства загалом. Запропоновані елементи даного механізму зорієнтовані на врахування критеріїв ефективності й результативності діяльності підприємства в динаміці і дозволяють раціонально поєднувати його поточні та стратегічні цілі. The article considers the questions of economic mechanism formation of enterprise development management. Harmonious combination of interests of enterprise and other subjects of economic activity, state and society in general are considered to be its major features. The offered elements of the given mechanism are oriented to stimulate effective and productive activity of enterprise in dynamics and allow to combine rationally its current and strategic purposes.

Довбенко В. І. До питання формування механізму розвитку підприємства / В. І. Довбенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 46–51. – Бібліографія: 4 назви.