Проаналізовано склад побутових відходів, що утворюються в медичних закладах України та Польщі. Досліджено динаміку утворення і знешкодження медичних відходів. Composition of domestic wastes which forms in medical establishments of Ukraine and Poland is analysed in the article. Dynamics of forming and defuzing of medical wastes have been investigated.

Проблеми утилізації небезпечних медичних відходів (на прикладі України та Польщі) / О. Р. Попович, Ю. Й. Ятчишин, М. С. Мальований, І. М. Яворівська, Н. Ю. Вронська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 60-63. – Бібліографія: 3 назви.