Запропоновано склади покриттів оксид-силікатного типу. Вивчено їх властивості за високих температур і показано можливість використання таких матеріалів як високотемпературних захисних покриттів. Compositions of oxide–silicate coatings are proposed. The properties of this coatings are investigated in high temperatures. The possibility of their usage as protective high temperature coatings is shown.

Гивлюд М. М. Оксид-силікатні захисні високотемпературні покриття для конструкційних матеріалів / М. М. Гивлюд, Н. І. Топилко, З. І. Боровець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 241–244. – Бібліографія: 4 назви.