Скло з кольоровими покриттями на основі сполук міді

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено дифузійне забарвлення поверхні скла евтектичними солевими сумішами на основі сполук міді. Розглянуто механізм забарвлення поверхні та його характер залежно від складу поверхні та інших факторів. Is investigated process diffusion of colouring surface glass from eutectic salt by mixes on the basis of connections copper. The mechanism of colouring of a surface and its character is considered depending on structure and other factors.

Яртись А. А. Скло з кольоровими покриттями на основі сполук міді / А. А. Яртись, Й. М. Ящишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 153-156. – Бібліографія: 4 назви.