2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У статті розглянуто вперше на науковому рівні концептуальні принципи формування ідеальної мови як національномовного, так і загальномовного явища. Доведено особливу актуальність проблеми, яка полягає в її теоретичному та практичному значенні для наукового накреслення ідеальної мови, що послугує основою планування дослідницьких праць з лінгвістики.
The paper is the first attempt to consider from the scientific point of view the conceptual principles of formation of an idea; language as a national phenomen and as a general linguistic phenomenon. The problem is especially topical due to its theoretical and practical significance for a scientific description of an ideal language, which is to lay the basis for planning research works in linguistics. Key words: linguistic aspect, ideal language, scientific prediction, scientific-technical term.

Лещук Т. Ідеальна мова з погляду німецько-українських досліджень з термінології (соціолінгвістична оцінка) / Т. Лещук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 503 : Проблеми української термінології. — С. 149–152.