2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведені критеріїреалізовності дискретних функцій одним багатозначним нейронным елементом над полем Галуа, а також розроблено метод синтезу багатозначного нейронного елемента над скінченним полем.
Criteria of realization of discretic functions by one multivalued neuron element over GaloVs field, and the method of synthesis of multivalued neuron element over a finite field have been presented in the given paper.

Гече Ф. Реалізація дискретних функцій на багатозначному нейронному елементі над полем Галуа / Ф. Гече, А. Батюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 112–117. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).

Endorsement

Review