Thumbnail Image

Досліджено вплив температури і концентрації натрію тіосульфату на хемосорбцію сірководню з кисневмісних газів хінгідронним методом. Обґрунтовано зміни до технологічного режиму хінгідронного методу очищення газів, що дають змогу одержувати відхідний тіосульфатний розчин, який можна безпосередньо використати як сировину для одержання полімерної сірки. Influence of temperature and concentration of sodium thiosulphate on hydrogen sulphide chemosorption from oxygen-containing gases by a quinhydron method is investigated. The changes to the technological mode of a quinhydron method of gases purification is grounded, which allow to get waste thiosulphate solution which can be directly used as raw material for polymeric sulphur obtaining.

Слюзар А. В. Дослідження хемосорбції сірководню з газів хінгідронним поглинальним розчином з підвищеною концентрацією натрію тіосульфату / А. В. Слюзар, Г. І. Зозуля, Р. Л. Буклів, О. М. Басіста // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 37–39. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review