Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Сучасна геополітична обстановка в Європі характеризується широкими інтеграційними процесами. Ці процеси є важливими для країн колишнього соцтабору й, безумовно, для України. Для нашої держави є безцінним досвід сусідніх держав у напрямі просування до НАТО. Це особливо важливо у площині вирішення територіальних протиріч. Ця робота висвітлює питання розв’язання територіальних суперечностей між Румунією та Україною в контексті інтеграції Румунії в євроатлантичні структури. The wide integration processes characterize a modern geopolitical situation in Europe. Especially given processes are important for the former social countries and sure for Ukraine. For our state is priceless experience of neighboring states in direction of advancement to NATO. The given lecture is devoted to the question of decision of contradictions of territorial problematic between Romania and Ukraine in the context of integration of Romania in the euro-atlantic structures.

Черник П. Українсько-румунський діалог стосовно вирішення територіальних протиріч у контексті євроатлантичної інтеграції / Петро Черник // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 17. – С. 144–148. – Бібліографія: 13 назв.