2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Для дослідження динамічних властивостей систем автоматичного керування пропонується використовувати відношення коефіцієнтів їх характеристичних поліномів. Розроблено спосіб подання характеристичних поліномів через ці відношення. На їх основі для систем до 6-го порядку виведені умови стійкості, а для систем 3-го порядку розроблено діаграму для оцінки якості їх поведінки.
It is proposed to carry out research of dynamic properties of the automatic control systems after ratios of coefficients of their characteristic polynomials. An approach to represent characteristic polynomials using those ratios is proposed. On the basis of these ratios for the systems to the 6th order the inclusive conditions of stability are derived and for the systems of 3th order the diagram for quality attribute estimation is calculated.

Бойчук Б. Г. Використання структурованих передатних функцій для дослідження якості систем автоматичного керування / Б. Г. Бойчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 13–18.