Розглянуто спосіб опису вольт-амперних характеристик напівпровідникових елементів для потреб математичного моделювання електромеханотронних систем. Наведено приклад застосування цього способу. In paper the way of the description of volt-ampere characteristics of semi-conductor elements, for needs of mathematical modeling electromechatronical systems is observed. It is instanced applications of this way.

Макарчук О. В. Вольт-амперні характеристики напівпровідникових елементів електромеханотронних систем / О. В. Макарчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 615 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 72-78. – Бібліографія: 4 назви.