Логістичні аспекти комунальної енергетичної політики

Розглянуто перспективи вирішення проблем енергоефективності в муніципальному секторі міст України, логістичні рішення щодо зменшення енергетичних витрат у комунальній економіці, розроблення і удосконалення заходів та інструментів здійснення процесів енергоефективності у муніципальному менеджменті. Розглянуто етапи ефективного енергоменеджменту на муніципальному рівні на прикладі міста Львова та Луцька. In this article considered innovation of energy efficiency projects for budget institutions of Ukrainian cities, logistics decisions regarding reduction of energy costs in municipal economics; application of data and instruments for municipal energy management. The stages of effective energymanagement are considered at a municipal level on the example of the Ukrainian City of Lviv and Lutsk.

Копець Г. Р. Логістичні аспекти комунальної енергетичної політики / Г. Р. Копець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 283–290. – Бібліографія: 6 назв.