Вплив макросередовища маркетингу на залучення зовнішніх фінансових потоків

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджується вплив окремих факторів макросередовища маркетингу (динаміка обмінного курсу, значення сальдо поточного рахунку, виникнення фінансових криз тощо) на динаміку зовнішніх запозичень країн — “виникаючих ринків”. Розглядається гіпотеза нелінійного зв’язку між зовнішніми фінансовими потоками в економіку та величиною премії за ризик, закладену в процентну ставку. The influence of some marketing macro environment factors (the exchange rate dynamics, current account statement, financial crisis appearance and so on) on the foreign adoptions dynamics of the countries — “appearing markets” is researched. The hypothesis of unlinear connection between foreign financial floods into the economy and risk premium value, considered in percentage rate is examined.

Герасименко С. І. Вплив макросередовища маркетингу на залучення зовнішніх фінансових потоків / С. І. Герасименко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 38–41. – Бібліографія: 5 назв.