Алгоритм початкового пакування програмованих логічних матриць на основі оптимального згортання схем

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Розроблено нові конструктивні алгоритми пакування програмованих логічних матриць на основі методу оптимального згортаня схеми. Експерименти підтвердили ефективність запропонованого підходу, як з точки якості отриманих розв’язків так і обчислювальних затрат.

Базилевич Р.П. Рибак О.Г. Оптимізації пакування програмованих логічних матриць на основі оптимального згортання схем / Р.П. Базилевич О.Г Рибак // Комп'ютерні системи та мережі : [збірник наукових праць] / відповідальний редактор А. О. Мельник. - Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. - 320 с. : іл. - (Вісник / Державного університету "Львівська політехніка" ; № 385). - С. 10-13.