Практичні аспекти підвищення ефективності складів у логістичних системах

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто проблеми функціонування складів, що експлуатуються на ринку складських послуг доволі тривалий час. Запропоновано ряд методів щодо ліквідації цих проблем в умовах вітчизняного господарювання.
The article deals with the problems of functioning of those ware houses that have been exploited for a long time. Some methods of solving those problems under the modern home management conditions are suggested.

Козлинський М. П. Практичні аспекти підвищення ефективності складів у логістичних системах / М. П. Козлинський, І. П. Міщук, О. І. Шийка // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 583–589. — (Формування та оптимізація логістичних систем).

Endorsement

Review