Банківський менеджмент в сучасних умовах розвитку банківської системи України

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано фактори, що впливають на розвиток банківської системи України в сучасних умовах. Запропонована класифікація банківського менеджменту за об’єктами впливу. Визначено і обґрунтовано зміст фінансового та адміністративного менеджменту банку з метою забезпечення високого рівня фінансової системи України. The factors, that have influence on the Ukrainian banking system development, were analyzed in this article. It was suggested to clasificate banking management depending of the object of influence. It was determinated and ensured the content of the bank financial management and bank administrative management in order to ensure the high level of Ukrainian financial system.

Кирилюк P. P. Банківський менеджмент в сучасних умовах розвитку банківської системи України / Р. Р. Кирилюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 374–380. – Бібліографія: 6 назв.