Зменшення похибки перетворення число-імпульсних помножувачів частоти

Запропоновано алгоритм підвищення точності число-імпульсного помножувача частоти; також наведено структуру число-імпульсного частоти з покращаними метрологічними характеристиками, що реалізує запропонований алгоритм. In this paper the algorithm of increase of accuracy of binary rate multipliers is proposed; the structure of binary rate multiplier with improved metrological characteristics based on this algorithm is also given.

Отенко В. І. Зменшення похибки перетворення число-імпульсних помножувачів частоти / В. І. Отенко, Л. Т. Пархуць, З. М. Стрілецький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 172–175. – Бібліографія: 5 назв.