Розглянуто принципи обчислення й формування масивів цифрових кодів для задавання вихідних напруг та струмів у цифро-аналогових трифазних калібраторах полігармонічних сигналів. Досліджено особливості розрахунку базової синусоїди й формування за нею послідовностей кодів вибірок миттєвих значень складових гармонік. This paper presents the digital code arrays computation and formation principles for output voltages and currents specifying in digital-analog three-phase calibrators of polyharmonious signals. Habits of a base sinusoid calculation and formation on it of harmonic components instantaneous value codes are investigated.

Дороніна О. М. Особливості формування та оброблення цифрових масивів у калібраторах полігармонічних струмів та напруг / О. М. Дороніна, С. В. Хомич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 573 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 72–77. – Бібліографія: 9 назв.