Психологічні детермінанти особистісної зрілості студентів-психологів

Thumbnail Image

Ліга-Прес

В основі феномену зрілої особистості лежать проблеми росту, розвитку, самовдосконалення людини. Поняття зрілості ґрунтовно та різнобічно розглядається з позиції акмеології, що дозволяє описати нове розуміння потенціалу особистості. Потенційність часто розуміється як самореалізація, самоактуалізація, реалізація можливостей. Зазначається, що зрілість як якість може бути віднесене не тільки до етапу зрілості (дорослості), але й до аналізу будь-якого періоду в індивідуальному розвитку людини й особистості. Особистісна зрілість не є віковою характеристикою, що неодноразово підкреслювалося дослідниками.

Бльок А-М. Психологічні детермінанти особистісної зрілості студентів-психологів / Анна-Марія Бльок // Психологічні виміри культури, економіки, управління. – 2016. – Вип. 9. – С. 5–15. – Бібліографія: 16 назв.

Endorsement

Review