2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається об'єктно-орієнтована модель представлення знань. Вводиться поняття схеми об’єктів. На основі запропонованої моделі описано процес логічного виведення.
This paper describes object-oriented model of knowledge representation. It introduces the concept of schema object. The paper consider the logical inference process based on proposed model.

Литвин В. Побудова інтелектуальних інформаційних систем на основі об'єктно-орієнтованої моделі представлення знань / В. Литвин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 94–102.