Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено розклад гідропероксиду третбутилу та епоксидування октену-1 і етилалілетилакрилату в присутності TiB2, CrB2, VB2. Показано, що VB2 є найефективнішим під час розкладу ГПТБ та епоксидування октену-1, а TiB2 – під час епоксидування етилалілетилакрилату. The decomposition of tert-butyl ydroperoxide and epoxidation of octene-1 and ethylallylethylacrylate in the presence of TiB2, CrB2, VB2 were investigated. It was shown that VB2 is the most effective in process of tert-butyl hydroperoxide decomposition and epoxidation of octene-1, TiB2 – in process of epoxidation of ethylallylethylacrylate.

Активність боридів титану, хрому і ванадію в реакціях розкладу гідропероксиду та епоксидування ненасичених сполук / О. І. Микота, Ю. Б. Трач, М. В. Никипанчук, М. М. Довгей // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 7-10. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review