Подано рекомендації щодо управління діяльністю підприємств лісопромислового комплексу на засадах логістики, обґрунтовано умови та очікувані наслідки стратегічної інтеграції підприємств лісопромислового комплексу у ланцюгу поставок; окреслено засади організування ланцюгів поставок у лісопромисловому комплексі (на прикладі Львівської області); визначено мотиви здійснення інтеграційних функцій у ланцюгу поставок його інтеграторами. Оffered the terms and expected consequences of strategic integration of enterprises of wood complex in to the chain of deliveries; recommendations are given for the management by activity of enterprises of wood complex on principles logistic, outlined principles of organization of chains of deliveries in a wood complex (on the example of the Lvov region); certainly reason of realization of integrations functions in to the chain of deliveries by integrators.

Костюк О. С. Управління діяльністю підприємств лісопромислового комплексу на засадах логістики / О. С. Костюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 623 : Логістика. – С. 117–124. – Бібліографія: 12 назв.