Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено метод розрахунку розподілу об’ємних витрат і напорів рідини групи агрегатів асинхронний двигун – відцентрова помпа з послідовно та паралельно сполученими гідротрактами помп на підставі електрогідравлічної аналогії. Запропонований метод визначення коефіцієнтів розподілу витрат і напорів рідини групи агрегатів – асинхронний двигун – відцентрова помпа – адаптовано для аналізу усталених режимів таких електро- приймачів, як елемента вузла навантаження електропостачальної системи. The method of calculation of distribution of volumetric charges and pressure of a working liquid of system of units the asynchronous motor – the centrifugal pump with pumps hydraulic tracts connected in parallel and consistent on the basis of electrohydraulic analogy. It is offered effective algorithm for definition of factors of distribution of charges and pressure of a working liquid of system of units the asynchronous motor – the centrifugal pump for the analysis of steady–state regimes of such electric receiving devices as element of power distribution system load center.

Гоголюк П. Ф. Метод розрахунку розподілу об’ємних витрат і напорів помп групи агрегатів – асинхронний двигун – відцентрова помпа / П. Ф. Гоголюк, В. Г. Лисяк, В. С. Костишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 563 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 27–34. – Бібліографія: 4 назви.