Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Теоретично та методологічно обґрунтувано основні положення системи управління запасами в логістичному менеджменті підприємства. Визначено основні показники, стадії процесу та параметри цієї системи. Також застосовано модель Ф. Гарріса щодо управління запасами на конкретному підприємстві, а саме ВАТ “Вінницький олійно- жировий комбінат”. The article is devoted to a theoretical and methodological substantiation of substantive provisions of a control system by stocks in enterprise logistical management. The certain basic parameters, stages of process and parameters of this system. Also F. Garris model concerning storekeeping at the concrete enterprise.

Качуровський В. Є. Управління запасами у системі логістичного менеджменту підприємства (на прикладі ват “Вінницький олійножировий комбінат”) / В. Є. Качуровський, В. П. Чайковська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 251–257. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review