Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наводяться результати експериментальних і теоретичних досліджень створеного за задумом автора нового пиловловлювального апарата і обґрунтовуються сфери його раціонального застосування. Here presented the results of experimental and theoretical researches of a new dust catcher device. The spheres of its applying are substantiated here as well.

зменшення забруднення атмосферного повітря, найхарактерніший недолік циклонів

Куц В. П. Батарейний циклон з жалюзійними елементами: результати досліджень і перспективи використання / В. П. Куц // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 174-178. – Бібліографія: 9 назв.