Банк рішень як елемент вдосконалення управління у бізнесі

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблеми, пов'язані зі створенням інформаційного банку бізнес- рішень. Наведено структуру реально створеного банку. Обґрунтовано необхідність широкого використання банків рішень під час управління. Daynovsky Y. A. Bank of Solutions as an Element of Management Perfection in Business. The problems connected with creation of information bank of business - solution are considered. The structure of the really created bank is enclosed. The necessity of wide adaptation of banks of solutions to management is justified.

Дайновський Ю. А. Банк рішень як елемент вдосконалення управління у бізнесі / Ю. А. Дайновський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 151–156.