Динаміка канатних лісотранспортних установок з програмним керуванням

Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено математичну модель приводу канатної лісотранспортної установки з дистанційним керуванням. Отримано залежності для визначення динамічних зусиль в канаті і параметрів окремих елементів систем регулювання.
The mathematical model of occasion of the rope setting is developed for transporting of wood with the remote control. Dependences are got for determination of dynamic efforts in a rope and parameters of separate elements of the adjusting systems.

Мартинців М. П. Динаміка канатних лісотранспортних установок з програмним керуванням / М. П. Мартинців, В. В. Бариляк, М. В. Боженко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 539 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — С. 72–75.

Endorsement

Review