2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто особливості та властивості малорозмірних об'єктів, запропоновані означення - критерії, за якими об’єкт може бути віднесений до класу малорозмірних, показано значення і роль кутових ознак для опису таких об'єктів у тестових зображеннях.
It is considered features and properties small-size objects, definitions - criteria of reference of object to a class small-size are offered, value and a role of angular features for the description of such objects in test images is shown.

Камінський Р. Властивості та характеристики малорозмірних об'єктів в текстових зображеннях систем розпізнавання та обробки зорових образів / Р. Камінський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 496 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 153–162. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).