Виявлення низькочастоних атак на відмову на основі історичних даних

Thumbnail Image

Досліджено один з типів вторгнень через мережу Інтернет - атаки на відмову. Розглянуто існуючі види атак та основні алгоритми їх виявлення. Запропоновано модель для виявлення атаки на основі історії попередніх під'єднань та їх поведінки. This work deals with denial of service attacks. Overview of the existing attacks and methods of attack detection made. There is proposed new multivariable detection model based on history of previous connections.

Ігнатенко О. Виявлення низькочастоних атак на відмову на основі історичних даних / О. Ігнатенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 604 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 24–32. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review