Удосконалення системи індикативного управління

Розглянуто систему індикативного управління, наведено характеристику її складових елементів та їх взаємозв’язків. На основі проведеного аналізу розроблено регламент функціонування системи індикативного управління. In the article system of recommendation management, characteristic of elements and relationships was described. On the basis of that description reglament of system of recommendation management was worked out.

Колодій Ю. С. Удосконалення системи індикативного управління / Ю. С.Колодій, M. P. Тимощук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 517 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 29–35. – Бібліографія: 13 назв.