Thumbnail Image

2006-01-31

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено дві ключові лексико-семантичні групи у термінології кримінального права сфери її функціонування: «суб’єкт злочинної діяльності», «дія, процес»; визначено способи творення іменникових термінів у межах обстежених лексико- семантичних груп, ядерні та периферійні, активні та продуктивні словотвірні моделі.
Two key lexical-semantical groups of criminal law terminology were investigated in the sphere of its functioning as: «the subject of criminal activity» and «the activity and the process itself»; means of formation of nominative law-terms in the context of the investigated lexicosemantical groups nuclear and peripheral, active and productive derivational models were determined.

Руколянська Н. Іменникові терміни на позначення ключових понять кримінального права: словотвірний аспект / Наталія Руколянська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. — № 559 : Проблеми української термінології. — С. 233–236.

Endorsement

Review