Фізико-хімічні властивості біоцидних тіолсульфовмісних полімерів

Синтез біологічно активних полімерів здійснено введенням тіолсульфонатів шляхом композиціного змішування, кополімеризації або хімічної модифікації відомих високомолекулярних структур. Вивчено розчинність, кислотно-основні, механічні та термічні властивості одержаних полімерних сполук та композицій. Synthesis of biologically active polymers was carried out by introduction of thiolsulfonates by the composition mixing, co-polymerization or chemical modification of the known high molecular structures. Solubility, acid-basic, mechanical and thermal properties of the obtained polymeric compounds and compositions were studied.

Фізико-хімічні властивості біоцидних тіолсульфовмісних полімерів / Д. Б. Баранович, З. В. Губрій, Н. Є. Стадницька, Р. О. Петріна. О. В. Швед, В. І. Лубенець, В. П. Новіков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 125-132.– Бібліографія: 9 назв.